Lokalizacja inwestycji Maestria Park

Maestria Park znajduje się przy ulicy Rąbieńskiej 80 w Łodzi. Będzie doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort i prywatność, ponieważ budynki usytuowane są od siebie w odpowiedniej odległości, mają tylko 3 kondygnacje, są ogrodzone i monitorowane. Okolica jest niesamowicie cicha i spokojna, a dzięki przemyślanemu projektowi inwestycji mamy pewność, że taka pozostanie.

Maestria Park nie jest zwykłym osiedlem, a wielkim parkiem rekreacyjnym tuż obok rzeki Jasieniec i terenów zielonych, na które spoglądać można z okien i tarasów. Również w pobliżu samych budynków uwzględniliśmy dużą ilość trawników, deptaków, skwerów i drzew, ponieważ wiemy, że ich obecność pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców.

Obiekty wewnątrz i w okolicy Maestria Park

Na terenie Maestria Park lub w niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się:

  • placówki edukacyjne takie jak przedszkole czy ogólnokształcąca szkoła muzyczna,
  • stacja kolejowa, przystanki autobusowe i komfortowe drogi,
  • trzy centra handlowe lub handlowo-rozrywkowe,
  • apteki, drogerie i hipermarkety,
  • aquapark, sportowe centrum rekreacji, a w nieco większej odległości również ZOO i ogród botaniczny.

Inwestycja Maestria park została dokładnie zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić mieszkańcom zaspokojenie wszystkich potrzeb dnia codziennego w niedalekich odległościach. Jej celem jest także zachęcanie mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dzięki licznym rozrywkom i miejscom do wypoczynku w okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą mieszkań w Maestria Park oraz do kontaktowania się w sprawie zakupu mieszkań i lokali użytkowych.

Call Now Button