MAESTRIA PARK

Takiej inwestycji jeszcze nie było, oferujemy nową jakość na rynku mieszkań.

Przyjazne połączenie nowoczesnej architektury o kameralnej, niewysokiej zabudowie z prywatnym rodzinnym parkiem rekreacyjnym nad rzeką Jasieniec, klimatycznymi pasażami oraz licznymi udogodnieniami spowoduje, że to elitarne miejsce będzie idealne do zamieszkania.

Na terenie 35000 m2 oferujemy 29 budynków dwukondygnacyjnych z poddaszem użytkowym, a w nich apartamenty z działkami, obszernymi tarasami oraz balkonami. Pierwszy etap budowy rozpoczęliśmy m.in. od budynków posiadających windę i halę garażową.

MAESTRIA PARK została zaprojektowana tak, aby zapewnić mieszkańcom jak największy komfort. Na zamkniętym , monitorowanym terenie znajdą się  klimatyczne alejki , skwery oraz zadaszone wiaty na rowery, a tuż za mostkiem na 5000m2 terenów rekreacyjnych pojawią się atrakcje nie tylko dla najmłodszych oraz plaża.

Wszystko to sprawia, że  MAESTRIA Park to idealne miejsce do życia.

Bardzo wysoki standard inwestycji, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały podkreślone zostały dodatkowo eleganckim i wyjątkowym wykończeniem klatek schodowych.

MAESTRIA PARK to miejsce, gdzie będzie można doskonale wypocząć w przestrzeni pełnej zieleni z licznymi udogodnieniami, jednocześnie w promieniu pięciu minut jazdy samochodem możemy skorzystać z atrakcji Parku na Zdrowiu, odwiedzić ZOO, Ogród Botaniczny lub popływać na Fali.

Wizualizacje zawarte na stronie stanowią wyłącznie treść marketingowa i nie są ofertą handlową

Call Now Button