MAESTRIA PARK

Takiej inwestycji jeszcze nie było, oferujemy nową jakość na rynku mieszkań.

Przyjazne połączenie nowoczesnej architektury o kameralnej, niewysokiej zabudowie z prywatnym rodzinnym parkiem rekreacyjnym nad rzeką Jasieniec, klimatycznymi pasażami oraz licznymi udogodnieniami spowoduje, że to elitarne miejsce będzie idealne do zamieszkania.

Na terenie 35000 m2 oferujemy 29 budynków dwukondygnacyjnych z poddaszem użytkowym, a w nich apartamenty z działkami, obszernymi tarasami oraz balkonami. Pierwszy etap budowy rozpoczęliśmy m.in. od budynków posiadających windę i halę garażową.

MAESTRIA PARK została zaprojektowana tak, aby zapewnić mieszkańcom jak największy komfort. Na zamkniętym , monitorowanym terenie znajdą się  klimatyczne alejki , skwery oraz zadaszone wiaty na rowery, a tuż za mostkiem na 5000m2 terenów rekreacyjnych pojawią się, atrakcje nie tylko dla najmłodszych, altanki wypoczynkowe, plaża i miejsce na grilla.

Wszystko to sprawia, że  MAESTRIA Park to idealne miejsce do życia.

Bardzo wysoki standard inwestycji, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały podkreślone zostały dodatkowo eleganckim i wyjątkowym wykończeniem klatek schodowych.

MAESTRIA PARK to miejsce, gdzie będzie można doskonale wypocząć w przestrzeni pełnej zieleni z licznymi udogodnieniami, jednocześnie w promieniu pięciu minut jazdy samochodem możemy skorzystać z atrakcji Parku na Zdrowiu, odwiedzić ZOO, Ogród Botaniczny lub popływać na Fali.

Wizualizacje zawarte na stronie stanowią wyłącznie treść marketingowa i nie są ofertą handlową

Call Now Button